Задати запитання

Телефони: +3 8067 672 78 04 , +3 8067 672 70 25

Добове курча бройлера РОСС-З08

РОСС-308 - це сильний, швидкозростаючий бройлер, що має ефективну кормоконверсію та високі м'ясні показники. Власне батьківське стадо компанії виробника «Цедроб» забезпечить максимальну однорідність стада та якісне курча. Саме завдяки високій якості курчат «Цедроб», з нами співпрацюють найбільші птахофабрики Західної України.

Реєстрація ветеринарних препаратів та кормових добавок

Компанія «Ветрейд» пропонує Вам послуги з реєстрації ветеринарних препаратів, кормових добавок, готових кормів, преміксів; У разі необхідності ми можемо розробити проекти всієї необхідної документації для реєстрації (макети упаковки, інструкції та ін.) Це значно полегшить та пришвидшить реєстрацію ваших товарів на Україні.

М’ясо-кісткове борошно та інша білкова сировина

М’ясо-кісткове борошно з птиці, Cвиняче м’ясо-кісткове борошно, Мукопро, Суха Свинна Кров. Це білкова сировина для комбікормів, незамінна у відгодівлі тварин та птахів. А виробництво її в Німеччині за найновішими технологіями і строгими стандартами , забезпечує її високу,а головне – стабільну якість.

Компанія Ветрейд

Заснована 2011 р. у м.Львів.

Ціллю створення компаніі є запровадження нового, Європейського підходу ведення бізнесу у сферах птахівництва та тваринництва.

Окрім торгівлі, що завжди здійснюється на найвищому рівні, і завдяки чому компанія Ветрейд здобула бездоганну репутацію та лояльність у своїх клієнтів, ми забезпечуємо клієнтів пост-продажним сервісом та консультаціями професійних ветеринарів з багаторічним досвідом роботи у даній сфері.

Ми пропонуємо комплексний підхід для власників птахофабрик, який допоможе їм уникнути численних помилок в процесі вирощування бройлера і тим самим оптимізувати свій дохід.

З нашою допомого багато наших клієнтів уже досягнули європейських стандартів у приростах ваги, падежі та ін. важливих показниках у птахівництві.

Також ми надаємо послуги з моніторингу та вирішенні конкретних проблем що виникають на птахофермах.

Ми співпрацюємо та постійно обмінюємся досвідом з європейськими професіоналами у даній галузі:

- Голандія (Ветеринарія, Раціони),

- Великобританія (Біобезпека, Технологія),

- Польща (Інкубування та Відгодівля).

Нашою ціллю є побудова довгострокових стосунків з клієнтом, побудованих на взаємній довірі та взаємовигоді.