Задати запитання

Телефони: +3 8067 672 78 04 , +3 8067 672 70 25

Добове курча бройлера РОСС-З08

РОСС-308 - це сильний, швидкозростаючий бройлер, що має ефективну кормоконверсію та високі м'ясні показники. Власне батьківське стадо компанії виробника «Цедроб» забезпечить максимальну однорідність стада та якісне курча. Саме завдяки високій якості курчат «Цедроб», з нами співпрацюють найбільші птахофабрики Західної України.

Реєстрація ветеринарних препаратів та кормових добавок

Компанія «Ветрейд» пропонує Вам послуги з реєстрації ветеринарних препаратів, кормових добавок, готових кормів, преміксів; У разі необхідності ми можемо розробити проекти всієї необхідної документації для реєстрації (макети упаковки, інструкції та ін.) Це значно полегшить та пришвидшить реєстрацію ваших товарів на Україні.

М’ясо-кісткове борошно та інша білкова сировина

М’ясо-кісткове борошно з птиці, Cвиняче м’ясо-кісткове борошно, Мукопро, Суха Свинна Кров. Це білкова сировина для комбікормів, незамінна у відгодівлі тварин та птахів. А виробництво її в Німеччині за найновішими технологіями і строгими стандартами , забезпечує її високу,а головне – стабільну якість.

Борошно Мукопро

Виробник: Sonac (Німеччина)

Протеїн: 80%

Засвоюваність:99%

Борошно Мукопро

Деталі

Це продукт отриманий шляхом гідролізу слизової оболонки кишечника свині. Та завдяки гідролізно-ферментативній обробці Мукопро має засвоюваність 99%.

Найефективніше даний продукт використовувати у період пост-відлучення у поросят. Тому що в даний період поросята дуже чутливі до зміни корму (перехід з молока на суху годівлю). Дуже часто це викликає симптоми діареї.

Використання Мукопро забезпечує без стресовий перехід на корм для відлучених поросят. А це в свою чергу дає зростання продуктивності тварин та економічні переваги.

Більш детальна інформація про продукт «Мукопро»