Задати запитання

Телефони: +3 8067 672 78 04 , +3 8067 672 70 25

Добове курча бройлера РОСС-З08

РОСС-308 - це сильний, швидкозростаючий бройлер, що має ефективну кормоконверсію та високі м'ясні показники. Власне батьківське стадо компанії виробника «Цедроб» забезпечить максимальну однорідність стада та якісне курча. Саме завдяки високій якості курчат «Цедроб», з нами співпрацюють найбільші птахофабрики Західної України.

Реєстрація ветеринарних препаратів та кормових добавок

Компанія «Ветрейд» пропонує Вам послуги з реєстрації ветеринарних препаратів, кормових добавок, готових кормів, преміксів; У разі необхідності ми можемо розробити проекти всієї необхідної документації для реєстрації (макети упаковки, інструкції та ін.) Це значно полегшить та пришвидшить реєстрацію ваших товарів на Україні.

М’ясо-кісткове борошно та інша білкова сировина

М’ясо-кісткове борошно з птиці, Cвиняче м’ясо-кісткове борошно, Мукопро, Суха Свинна Кров. Це білкова сировина для комбікормів, незамінна у відгодівлі тварин та птахів. А виробництво її в Німеччині за найновішими технологіями і строгими стандартами , забезпечує її високу,а головне – стабільну якість.

Плазма крові 70

Плазма крові виробляється з сировини придатної для споживання людиною. Даний продукт може
використовуватися як джерело протеїну, желеутворююча речовина, емульгатор, гідрофільна речовина. Плазма крові є високоефективним засвоюваним протеїном для тварин в період відлучення. Позитивний ефект плазми
зумовлений смаковими якостями та вмістом біоактивних компонентів (імуноглобулінів). Плазма крові є чистим протеїном тваринного походження і не містить колагену чи гідроксипроліну. Плазма крові отримується шляхом сепарації, після екстрагування плазму концентрують тa заморожують. Весь процес відбувається в спеціальному приміщені, яке відповідає всім бактеріологічним вимогам та стандпртам. Сировина для виробництва плазми крові отримується з тварин, забитих на бойнях які відповідають європейським вимогам, під постійним ветеринарним контролем. Протеїн плазми крові та його переробка відповідає вимогам VO (EG) номер 853/2004.

Плазма крові 70