Задати запитання

Телефони: +3 8067 672 78 04 , +3 8067 672 70 25

Добове курча бройлера РОСС-З08

РОСС-308 - це сильний, швидкозростаючий бройлер, що має ефективну кормоконверсію та високі м'ясні показники. Власне батьківське стадо компанії виробника «Цедроб» забезпечить максимальну однорідність стада та якісне курча. Саме завдяки високій якості курчат «Цедроб», з нами співпрацюють найбільші птахофабрики Західної України.

Реєстрація ветеринарних препаратів та кормових добавок

Компанія «Ветрейд» пропонує Вам послуги з реєстрації ветеринарних препаратів, кормових добавок, готових кормів, преміксів; У разі необхідності ми можемо розробити проекти всієї необхідної документації для реєстрації (макети упаковки, інструкції та ін.) Це значно полегшить та пришвидшить реєстрацію ваших товарів на Україні.

М’ясо-кісткове борошно та інша білкова сировина

М’ясо-кісткове борошно з птиці, Cвиняче м’ясо-кісткове борошно, Мукопро, Суха Свинна Кров. Це білкова сировина для комбікормів, незамінна у відгодівлі тварин та птахів. А виробництво її в Німеччині за найновішими технологіями і строгими стандартами , забезпечує її високу,а головне – стабільну якість.

Порошок гемоглобіну 92P

Гемоглобін — це висушена фракція свинячої крові червоного кольору, i виробляється з сировини, що придатна для споживання людиною в їжу. Це відмінне джерело білка, який засвоюється.
Гемоглобін отримується шляхом сепарації.
Після екстрагування гемоглобін ліофілізується. Увесь процес відбувається y закритій системі, яка відповідає бактеріологічним стандартам та найвищим вимогам.
Сировина отримується з тварин, забитих на бойнях, затверджених у ЄC, під постійним ветеринарним контролем, а також від тварин, що придатні для споживання людиною в їжу.

Порошок гемоглобіну 92P